Skip to content
wyprzedaz_rodex

Salon rowerowy RODEX

Kup rower swoich marzeń

Marki rowerów

Legalni bukmacherzy internetowi 2022 to strona internetowa, na której ludzie mogą obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe. Jest obsługiwany przez National Collegiate Athletic Association i ma siedzibę w Las Vegas, Nevada. Legalni bukmacherzy internetowi 2022 na https://polsport.tv/ pozwala ludziom obstawiać wydarzenia sportowe za pomocą różnych metod, w tym zakładów online, zakładów telefonicznych i zakładów na żywo. Legalni bukmacherzy internetowi 2022 oferuje również wiele bonusów i promocji dla osób, które zarejestrują się na koncie. Legalni bukmacherzy internetowi 2022 to legalny i bezpieczny sposób na obstawianie wydarzeń sportowych.

Salon Rowerowy RODEX

W naszym sklepie stacjonarnym kupisz rower dobrany do swoich potrzeb. Powiesz nam gdzie chcesz jeździć (teren, szosa, miasto) a my wskażemy, jaki typ bicykla będzie najodpowiedniejszy. Nakierujemy na najwłaściwszy model, w zależności od tego, czy chcesz spróbować rywalizacji w maratonie MTB, czy interesuje Cię jedynie rekreacja. Dobierzemy rower, który pod względem ergonomii będzie uwzględniał twoje parametry – wzrost, długość nóg, korpusu i zasięg ramion. Zanim kupisz taki rower będziesz mógł na nim spędzić kilkanaście minut, sprawdzić ten sam model z mniejszą i większą ramą. Słowem – rower zostanie Ci profesjonalnie dobrany.

Oczywiście mamy również w ofercie rowery młodzieżowe i dla najmłodszych na kołach 12, 16, 18 i 20 cali.

DSC_0063
DSC_0050

Wybrane produkty

Aktualności

Wraz z nadejściem roku 2021 rozpoczęliśmy nowy sezon rowerowy. Odbieramy dostawy rowerów Kross i Kellys. Już mamy dla nabywców spory wybór cieszących się w ubiegłym roku wielkim zainteresowanie trekkingowych Krossów Trans i nieustannie budzących zainteresowanie ze względu na niewygórowane cenę Krossów Hexagon. W salonie lada dzień pojawiają się również rowery dziecięce na kołach 16″ i 20″. Młodych entuzjastów jazdy w stylu street mogą z kolei zainteresować rowery Kellys Whip. Przybywa części i akcesoriów. Zapraszamy wszystkich, którzy mimo chłodu nie zrezygnowali z rowerów.
Przypominamy, iż mimo pandemii pracujemy. W salonie obowiązują maseczki ochronne.

W naszym serwisie naprawisz rower. Wymienimy “od ręki” dętkę, jeśli podczas wycieczki złapiesz “kapcia”, dokonamy przeglądu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, usprawnimy Twojego bicykla, przeserwisujemy widelce amortyzowane wybranych producentów. Jeśli naprawa ze względu na dostępność części co w dobie COVID może się zdarzyć będzie czasochłonna, dostaniesz rower zastępczy.

Aktualności

Rozpoczęliśmy nowy sezon rowerowy 2021!

Odbieramy dostawy rowerów Kross i Kellys. Już mamy dla nabywców spory wybór cieszących się w ubiegłym roku wielkim zainteresowanie trekkingowych Krossów Trans i nieustannie budzących zainteresowanie ze względu na niewygórowane cenę Krossów Hexagon.

W salonie lada dzień pojawiają się również rowery dziecięce na kołach 16″ i 20″. Młodych entuzjastów jazdy w stylu street mogą z kolei zainteresować rowery Kellys Whip. Przybywa części i akcesoriów. Zapraszamy wszystkich, którzy mimo chłodu nie zrezygnowali z rowerów.
Przypominamy, iż mimo pandemii pracujemy. W salonie obowiązują maseczki ochronne.

Ścieżki rowerowe w Radomiu

sciezki-rowerowe